تفاهم زوجین

relationship

علل مختلفی ممکن است سبب بروز اختلاف بین زوجین شود لکن یکی از مواردی که شاید به آن توجه نشود تاثیر همسو نبودن طالع اشخاص با یکدیگر است. به وسیله حروف ابجد می توانیم به بررسی طالع تفاهم زوجین بپردازیم و طالع خود را از میان بروج ۱۲ گانه تشخصی دهیم و با توجه به ویژگی های شخصیتی که به به طور معمول برای صاحب هر کدام از طالع ها ذکر شده علت مشکل را متوجه شویم. البته این همه ماجرا نیست و ممکن است ریشه مشکل ما در مسائلی دیگر باشد.

برای بررسی طالع تفاهم زوجین نخست باید طالع ایشان را محاسبه کنیم. برای بررسی طالع نام شخص را به همراه نام مادرش را به ابجد کبیر محاسبه می کنیم و بر ۱۲ تقسیم می کنیم باقی مانده عدد برج فلکی یا همان طالع فرد خواهد بود. همین محاسبه را برای طرف دیگر انجا می دهیم. حال میزان سازگاری دو طالع بررسی می‌شود. ما در اینجا تمامی مراحل را به صورت سیستمی انجام داده و با فشار دادن یک کلید این اطلاعات را در اختیار شما کاربران همراه قرار داده‌ایم.

یکی از مناقشاتی که همیشه بین کاربرانی که دو نام دارند این است که کدام نام را وارد کنند. اکثریت اساتید این علوم بر نام شناسنامه‌ای توافق دارند اما حکم قطعی نیست. بهتر است هنگام ورود اطلاعات با توجه به نکات زیر اقدام کنید:

  • حتما از نام های شناسنامه‌ای استفاده کنید.از آوردن نام هوا یا آدم به جای نام شخص خودداری شود.
  • اسامی که دارای حمزه آخر هستند باید حمزه آخر آنها آورده شود، ننویسید نسا بنویسید نساء یا نسأ.
  • اسامی که در آنها حروف والی استفاده شده، از آوردن حروف والی خوداری شود. ننویسید ابوالقاسم بنویسید ابولقاسم.
  • از آوردن القاب که به عنوان پیشوند و پسوند هستند خوداری شود. مثلا بجای سید‌علی بنویسید علی.
  • اسامی که مانند موسیٰ که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می‌شود . ننویسید موسی بنویسید موسیٰ یا موسا.
  • اسامی که حروف گ، چ، پ، ژ دارند باید معادل زبان عربی آن را مطرح کنید نه فارسی مثلا عرب‌ها به پژمان می‌گویند بزمان یا ژاله می‌شود جاله، نرگس می‌شود نرجس و ...
  • اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. ننویسید عبداله بنویسید عبدالله.

همین حالا با وارد کردن اطلاعات خود و فشردن کلید از سطح تفاهم با همسر خود آگاه شوید

لطفا نام شخص را وارد کنید.
لطفا نام مادر شخص را وارد کنید.
لطفا نام همسر شخص را وارد کنید.
لطفا نام مادر همسر شخص را وارد کنید.

* جهت ورود اطلاعات نام ها را به صورت فارسی وارد کنید و از ورود کاراکتر های غیر حروف فارسی خودداری کنید