درباره ما

anapars_group

داستان ما

برنامه روزانه ، کار خود را با نام متاسافت(متا۹۵) در تابستان سال ۱۳۹۵ شروع کرد. در ادامه برای گسترش خود نسخه آنلایی را با نام متا پرو ارائه کرد که در زمان خود با استقبال دوستان و همراهان این برنامه مواجه گردید. بعدها به علت تغییراتی که در گروه ایجاد شد این برنامه از سرویس خارج گردید و بین آذر ماه سال ۱۳۹۶ تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ بدون فعالیت بود . به در خواست خیل دوستان همراه برنامه متا که در آن دوره باعث شد با انگیزه دو چندان دوباره در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ با نسخه جدید به نام تقویم نجومی متا کار خود را دوباره ازسر بگیریم و برنامه متا را با قدرت بیشتر با پشتبانه کاربران خوب و همراهش بروز رسانی کنیم و در این راستا تولید متا ۹۹ و متا کلاسیک مبین این گفته است.

در آغارین روز های سال ۱۴۰۰ گروه تصمیم گرفت به احترام کاربران وفادار خود و برای بهبود کیفیت خدمات پشتیبانی و پیشگیری از اتفاقات گذشته، کار خود را به صورت حقوقی و تحت لقا یک شرکت نرم‌افراری ادامه دهد و در ۲۰ فرودین همان سال شرکت خصوصی پردازشگران مبتکرآناپارس با مجوز رسمی کار خود را شروع کرد.

برآن هستیم با بهبود کیفیت برنامه و انسجام در پشتیبانی برنامه از این پس با نام تجاری روزانه با قالبی جدید و خدماتی بیشتر و بهتر در کنار دوستان همراه خود باشیم . باشد که بتوانیم با ارائه بهتر خدمات قدمی هر چند کوچک در مسیر پاس داشت این همراهی پر از مهر شما همراه‌هان وفادار برنامه روزانه به مدد و یاری خداوند باری تعالی باشیم.با سپاس
مدیر عامل شرکت آنا پارس
سید ابوالفضل حمزه‌پور

هرگاه واقعا خواستار چیزی باشی تمام کائنات دست به دست هم می دهند تا تو به خواسته ات برسی