نام کودک

name_baby

انتخاب اسم برای فرزندان بلخص فرزندان اول شیرینی و دشواری های مختص خود را به همراه دارد، مثلا انتخاب نام توسط بزرگان خانواده، پیشنهاد اطرافیان و انتظارات والدین طرفین شرایط سختی را برایمان بوجود می‌آورد. انتخاب اسم روی فرزندمان که تازه به دنیا آمده، یک انتخاب بسیار مهمی است که تا آخر عمر با او همراه خواهد بود. این فقط یک بعد ماجراست. انتخاب نام بعد های دیگری هم دارد که گاه خیلی از خانواده‌ها از آن قافل هستند، آن فرکانس نام است.

باید بدانیم هر نام فرکانسی دارد و این فرکانس می‌تواند باعث بالا رفتن قدرت و انرژی در فرد شود یا کار و انرژی آنرا را تقلیل دهد. حال با دانستن این موضوع چه باید بکنیم؟

جواب ساده اما کمی پیچیده است . باید نامی برای کودک خود انتخاب کنیم که در کنار تمام ویژگی ها و معیار های شخصی که در ذهن داریم دارای فرکانس خوبی باشد . برای تشخیص یک نام با فرکانس بالا از یک سری فرمول های ابجدی کمک گرفته می‌شود که گاه گشتن و یافتن و گاه محاسبه و تحلیل آن برای همه ساده یا خوشایند نیست . برای همین بیشتر والدین کودکان دنبال ابزاری هستند که بتواند تمام این مراحل را انجام دهد و جواب نهایی را با دقت خوب و بالا در اختیار آنها قرار دهد. ما در این جا با تجربه چند ساله خود و با دقت و مطالعه منابع مختلف محاسبه فرکانس نام ابزاری منسجم و با دقت را در گردآورده‌ایم تا در انتخاب نام کودک دلبندتان یاور شما باشیم.

در این بررسی و جستجو علاوه بر بررسی نام های انتخابی وارد شده پنج نام از سوی سیستم پیشنهاد می‌شود که ازتمام فیلتر های بررسی فرکانس نام گذر کرده اند.

در هنگام ورود اطلاعات به نکات زیر توجه کنید :

  • نام های انتخابی کودک خود جهت بررسی با یک ستاره(*) از هم جدا کنید.
  • حداکثر ۷ نام انتخابی از سوی شما در هر بررسی می‌تواند وارد شود به نام های اضافی ترتیب اثر داده نمی‌شود.
  • حتما از نام های شناسنامه‌ای استفاده کنید، از آوردن نام هوا یا آدم به جای نام شخص خودداری شود.
  • اسامی که دارای حمزه آخر هستند باید حمزه آخر آنها آورده شود، ننویسید نسا بنویسید نساء یا نسأ.
  • اسامی که در آنها حروف والی استفاده شده، از آوردن حروف والی خوداری شود. ننویسید ابوالقاسم بنویسید ابولقاسم.
  • از آوردن القاب که به عنوان پیشوند و پسوند هستند خوداری شود. مثلا بجای سید‌علی بنویسید علی.
  • اسامی که مانند موسیٰ که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می‌شود، ننویسید موسی بنویسید موسیٰ یا موسا.
  • اسامی که حروف گ، چ، پ، ژ دارند باید معادل زبان عربی آن را مطرح کنید نه فارسی مثلا عرب‌ها به پژمان می‌گویند بزمان یا ژاله می‌شود جاله، نرگس می‌شود نرجس و ...
  • اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید، ننویسید عبداله بنویسید عبدالله.

همین حالا با وارد کردن اطلاعات خود و فشردن کلید از فرکانس نام انتخابی کودک خوب آگاه شوید

لطفا حداقل یک نام برای کودک وارد کنید.
لطفا نام خانوادگی کودک را وارد کنید.
لطفا نام مادر کودک را وارد کنید.

* جهت ورود اطلاعات نام ها را به صورت فارسی وارد کنید و از ورود کاراکتر های غیر حروف فارسی خودداری کنید