طالع ابجدی

estekhare

اولین گام که شما برای گرفتن فال ابجد باید بدانید، دانستن حروف ابجد است. افراد زیادی معتقدند که حروف ابجد ویژگی های خارق العاده ای دارد که با دانستن آن می‌توان به آینده پی‌برد. این حروف راز آلود که برای مرتب کردن حروف در زبان عربی به کار رفته‌اند، برپایه‌ی ابتدایی الفبای خط فنیقی بوده است. این حروف ارزش عددی کلمات را نشان می دهند که برای طالع بینی فرد یا رمزگذاری و شماره گذاری صفحات از آن استفاده می‌کردند.

حال که مختصری از طالع ابجدی دانسته‌اید اگر فردی بخواهد فال ابجد بگیرد چه باید بکند؟ کار نه بسیار سختی نیست ولی بی‌مشقت هم نیست. شخص ابتدا باید نام خودش و مادرش را به ابجد کبیر محاسبه کند و بعد از جمع کردن بر عدد ۱۲ تقسیم کرده و باقی مانده‌ی آن برج طالع فرد را مشخص می کند و هر برج طالع آن فرد را مشخص می‌کند. ما در اینجا تمامی مراحل را به صورت سیستمی انجام داده و با فشار دادن یک کلید طالع ابجدی‌تان را در اختیار شما کاربران همراه قرا داده‌ایم.

یکی از مناقشاتی که همیشه بین کاربرانی که دو نام دارند این است که کدام نام را وارد کنند. اکثریت اساتید این علوم بر نام شناسنامه‌ای توافق دارند اما حکم قطعی نیست. بهتر است هنگام ورود اطلاعات با توجه به نکات زیر اقدام کنید:

  • حتما از نام های شناسنامه‌ای استفاده کنید.از آوردن نام هوا یا آدم به جای نام شخص خودداری شود.
  • اسامی که دارای حمزه آخر هستند باید حمزه آخر آنها آورده شود، ننویسید نسا بنویسید نساء یا نسأ.
  • اسامی که در آنها حروف والی استفاده شده، از آوردن حروف والی خوداری شود. ننویسید ابوالقاسم بنویسید ابولقاسم.
  • از آوردن القاب که به عنوان پیشوند و پسوند هستند خوداری شود. مثلا بجای سید‌علی بنویسید علی.
  • اسامی که مانند موسیٰ که «ی» آخر آنها «ا» خواننده می‌شود . ننویسید موسی بنویسید موسیٰ یا موسا.
  • اسامی که حروف گ، چ، پ، ژ دارند باید معادل زبان عربی آن را مطرح کنید نه فارسی مثلا عرب‌ها به پژمان می‌گویند بزمان یا ژاله می‌شود جاله، نرگس می‌شود نرجس و ...
  • اسامی که آخر نام آنها ذکر شریفه الله هست و در شناسنامه به صورت اله نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. ننویسید عبداله بنویسید عبدالله.

همین حالا با وارد کردن اطلاعات خود و فشردن کلید از طالع ابجدی خود آگاه شوید

لطفا نام شخص را وارد کنید.
لطفا نام مادر شخص را وارد کنید.

* جهت ورود اطلاعات نام ها را به صورت فارسی وارد کنید و از ورود کاراکتر های غیر حروف فارسی خودداری کنید