برای خیلی از ما ها پیش آمده که دوست داشتیم از طالع کلی خود خبری داشته باشیم یا دوست داشته‌ایم بدانیم زندگی ما در ادامه به چه سمتی می‌رود یا تصمیمی که گرفته‌ایم درست است،انجامش بدهیم یا نه برای همین گاه خدمت کسانی رفتیم که آشنایی با امورات طالع و فال دارند. در این بخش خدمات روزانه تلاش کرده‌ایم که خدمات طالع و فال که اکثرا بر پایه محاسبات ابجدی استوار هستند و فال های مرسوم و پر کاربرد را یک جا جمع‌‌آوری کنیم. در ادامه به شرح بعضی از این خدمات ارائه شده می پردازیم:

طالع ابجدی

اولین گام که شما برای گرفتن فال ابجد باید بدانید، دانستن حروف ابجد است. افراد زیادی معتقدند که حروف ابجد ویژگی های خارق العاده ای دارد که با دانستن آن می‌توان به آینده پی‌برد. این حروف راز آلود که برای مرتب کردن حروف در زبان عربی به کار رفته‌اند، برپایه‌ی ابتدایی الفبای خط فنیقی بوده است. این حروف ارزش عددی کلمات را نشان می دهند که برای طالع بینی فرد یا رمزگذاری و شماره گذاری صفحات از آن استفاده می‌کردند.

حال که مختصری از طالع ابجدی دانسته‌اید اگر فردی بخواهد فال ابجد بگیرد چه باید بکند؟ کار نه بسیار سختی نیست ولی بی‌مشقت هم نیست. شخص ابتدا باید نام خودش و مادرش را به ابجد کبیر محاسبه کند و بعد از جمع کردن بر عدد ۱۲ تقسیم کرده و باقی مانده‌ی آن برج طالع فرد را مشخص می کند و هر برج طالع آن فرد را مشخص می‌کند. ما در اینجا تمامی مراحل را به صورت سیستمی انجام داده و با فشار دادن یک کلید طالع ابجدی‌تان را در اختیار شما کاربران همراه قرا داده‌ایم.

نام کودک

انتخاب اسم برای فرزندان بلخص فرزندان اول شیرینی و دشواری های مختص خود را به همراه دارد، مثلا انتخاب نام توسط بزرگان خانواده، پیشنهاد اطرافیان و انتظارات والدین طرفین شرایط سختی را برایمان بوجود می‌آورد. انتخاب اسم روی فرزندمان که تازه به دنیا آمده، یک انتخاب بسیار مهمی است که تا آخر عمر با او همراه خواهد بود. این فقط یک بعد ماجراست. انتخاب نام بعدهای دیگری هم دارد که گاه خیلی از خانواده‌ها از آن قافل هستند، و آن بعد فرکانس نام است.

باید بدانیم هر نام فرکانسی دارد و این فرکانس می‌تواند باعث بالا رفتن قدرت و انرژی در فرد شود یا کار و انرژی آنرا را تقلیل دهد. حال با دانستن این موضوع چه باید بکنیم؟

جواب ساده اما کمی پیچیده است . باید نامی برای کودک خود انتخاب کنیم که در کنار تمام ویژگی ها و معیار های شخصی که در ذهن داریم دارای فرکانس خوبی باشد . برای تشخیص یک نام با فرکانس بالا از یک سری فرمول های ابجدی کمک گرفته می‌شود که گاه گشتن و یافتن و گاه محاسبه و تحلیل آن برای همه ساده یا خوشایند نیست . برای همین بیشتر والدین کودکان دنبال ابزاری هستند که بتواند تمام این مراحل را انجام دهد و جواب نهایی را با دقت خوب و بالا در اختیار آنها قرار دهد. ما در این جا با تجربه چند ساله خود و با دقت و مطالعه منابع مختلف محاسبه فرکانس نام ابزاری منسجم و با دقت را در گردآورده‌ایم تا در انتخاب نام کودک دلبندتان یاور شما باشیم.

در این بررسی و جستجو علاوه بر بررسی نام های انتخابی وارد شده پنج نام از سوی سیستم پیشنهاد می‌شود که ازتمام فیلتر های بررسی فرکانس نام گذر کرده اند.

فال ازدواج

آيا دو نفر ستاره شان با هم هماهنگ و جفت است و ازدواج آنها با يكديگر مشكلی ندارد و ان شاء الله تا به آخر با هم زندگی خواهند نمود و يا اينكه برعكس، ستاره و طالعشان با هم جفت نيست و زندگي و ازدواج آنها با هم به احتمال زياد با موانع و مشكلات و قهر و آشتي پی درپی و بی مورد همراه خواهد بود. جواب این سوال را فال ازدواج به شما خواهد گفت.

برای بررسی فال ازدواج نام شخص را به همراه نام مادرش را به ابجد کبیر محاسبه می کنیم و همین محاسبه را برای طرف دیگر انجا می دهیم و جمع دو عدد تقسم بر ۵ می کنیم و مانده جواب سوال ماست. در اینجا تمامی مراحل را به صورت سیستمی انجام داده و با فشار دادن یک کلید انجام می‌شود . جوابیه در اختیار شما کاربران همراه قرار می گیرد.

بررسی تفاهم زوجین

علل مختلفی ممکن است سبب بروز اختلاف بین زوجین شود لکن یکی از مواردی که شاید به آن توجه نشود تاثیر همسو نبودن طالع اشخاص با یکدیگر است. به وسیله حروف ابجد می توانیم به بررسی تفاهم زوجین بپردازیم و طالع خود را از میان بروج ۱۲ گانه تشخصی دهیم و با توجه به ویژگی های شخصیتی که به به طور معمول برای صاحب هر کدام از طالع ها ذکر شده علت مشکل را متوجه شویم. البته این همه ماجرا نیست و ممکن است ریشه مشکل ما در مسائلی دیگر باشد.

برای بررسی طالع تفاهم زوجین نخست باید طالع ایشان را محاسبه کنیم. برای بررسی طالع نام شخص را به همراه نام مادرش را به ابجد کبیر محاسبه می کنیم و بر ۱۲ تقسیم می کنیم باقی مانده عدد برج فلکی یا همان طالع فرد خواهد بود. همین محاسبه را برای طرف دیگر انجا می دهیم. حال میزان سازگاری دو طالع بررسی می‌شود. ما در اینجا تمامی مراحل را به صورت سیستمی انجام داده و با فشار دادن یک کلید این اطلاعات را در اختیار شما کاربران همراه قرار داده‌ایم.

فال تاروت

زمانی که شخص به طور منظم و مستمر با کارت‌های تاروت ارتباط برقرار می‌کند به‌سختی می‌تواند وجود یک نیرو را که در توزیع و قرارگیری آن‌ها نقش هدایت کننده را دارد انکار نماید یک نیروی ما فوق‌الطبیعه که هم اکنون در بعضی از دانشگاه‌های جهان با عنوان تاثیرات محرکات ذهنی مورد مطالعه می ‌باشد به تحرکات ناخودآگاهانه شخص در هنگام بُر زدن تقسیم‌بندی و چیدن کارت‌ها تاثیر می‌گذارد و هنگامی که با آن‌ها کار می‌کنیم به‌نظر می‌رسد در وضعیت‌های قرار می‌گیرد که به‌طور اجتناب ناپذیری به‌موضوع مشاوره ارتباط می یابند که گویا اجزایی از واقعیت را آشکار می‌سازند.

در درون هر یک از ما کانون ناخودآگاهی از طریق ارتعاشات به‌طریق رمز با ما سخن می‌گوید، اما بدلیل عدم آمادگی ما و فقدان تعلیمات و رشد روحی لازم ما قادر به دریافت رهنمودها و نشانه‌های آن نیستیم. با تمرینات مکرر، کارت های تاروت به‌صورت یک ابزار مصور می‌تواند هم‌چون یک میانجی راز آموخته مابین این بخش دروان و دنیا بیرون ما ارتباط ایجاد نماید و بینش روان شناختی ما را گسترش دهد. این حقیقت به تجربه برای ما ثابت شده که آنچه در زمان خود در خودآگاهی بوده است در ناخودآگاهی عامل فعالی باقی می‌ماند. درست مثل مهارت‌های تایپ، رانندگی، یادگیری یک زبان خارجه و سایر فنون دیگر که در ابتدا نیاز به محاسبات و انباشتن اطلاعات دقیق دارند ولی پس از مدتی بصورت ناخودآگاهانه و به‌سهولت عمل می‌کند. عامل دیگری و موثری که بینش ما را روشن‌تر و کامل‌تر می‌سازد درک اساسی عواطف و احساسات انسانی و ارتباط آن‌ها با جهان خارج از خود است بنابرین کارت‌ها با تاثیرات خاص معنوی خود اگر بدرستی استفاده شوند همانطور که حوادث را نقل می‌کنند می‌توانند به گونه شگفت‌انگیزی ما را در سفر زندگی‌مان رهبری نمایند.