کار خود با گروهی از دوستان با نام متاسافت(متا۹۵) در تابستان سال ۱۳۹۵ شروع کردیم. در ادامه برای گسترش برنامه نسخه آنلایی از آن را با نام متا پرو ارائه کرده بودیم که در زمان خود با استقبال دوستان و همراهان این برنامه مواجه گردید. بعدها به علت تغییراتی که در گروه ایجاد شد برنامه متا پرو از سرویس خارج شد و بین آذر ماه سال ۱۳۹۶ تا اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ گروه نیز بدون فعالیت بود. به در خواست خیل دوستان همراه برنامه متا که در آن دوره باعث شد بنده به عنوان سرپرست گروه و صاحب امتیاز برنامه با انگیزه دو چندان دوباره در اردیبهشت سال ۱۳۹۸ با نسخه جدید به نام تقویم نجومی متا کار خود را دوباره ازسر بگیرم و برنامه متا را با قدرت بیشتر با پشتبانه کاربران خوب و همراهش بروزرسانی کنم و در این راستا تولید متا ۹۹ و متا کلاسیک مبین این گفته است.

در آغازین روزهای سال ۱۴۰۰ تصمیم گرفتم به احترام کاربران وفادار خود و برای بهبود کیفیت خدمات پشتیبانی و ارتقا برنامه از سطح یک برنامه شخصی با چشم انداز یک سوپر اپ فعالیت خود را به صورت حقوقی با نام شرکت پردازشگران مبتکر آناپارس ادامه دهم.

برآن هستم با کمک همکاران و همراهی شما دوستان از این پس با نام تجاری با قالبی جدید و خدماتی بیشتر و بهتر در کنار خوبان همراه خود باشیم . باشد که بتوانیم با ارائه بهتر خدمات قدمی هر چند کوچک در مسیر پاس داشت این همراهی پر از مهر شما مهربانان وفادار برنامه به مدد و یاری خداوند باری تعالی باشیم.

dailytime

At first, we started our work with a group called Metasoft (Meta95) in the summer of 2015. In order to expand the program, we had presented an online version of it called Meta Pro, which was welcomed by friends and companions of this program. In the following, we have set our goal to improve the quality of support services and upgrade the program from the level of a personal program with the perspective of a super app.

dailytime

في البداية، بدأنا عملنا مع مجموعة تدعى ميتاسوفت (Meta95) في صيف عام 2015. ومن أجل التوسع في البرنامج، قمنا بتقديم نسخة إلكترونية منه تسمى Meta Pro، والتي لاقت ترحيباً من أصدقاء ورفاق هذا البرنامج. فيما يلي، حددنا هدفنا وهو تحسين جودة خدمات الدعم وترقية البرنامج من مستوى البرنامج الشخصي من منظور التطبيق الفائق.

سید ابوالفضل حمزه‌پور

سید ابوالفضل حمزه‌پور

مدیرعامل شرکت آنا پارس